WHATSAPP İLETİŞİM No : 0552 330 06 16
 
HIZLI SİPARİŞ
Dilediğiniz renk seçimini yapın kendi logonuz ve reklamınız olan formanızı sipariş edin
 
TASARIM BİZDEN
İstediğiniz formayı tasarlayıp bitmiş halini onayınıza sunalım siz tasarımla uğraşmayın
 
7 İŞ GÜNÜNDE TESLİM
En geç 7 iş gününde hazır olan formanız Türkiyenin her yerine kapınıza teslim edilsin

Kumaş Kalitemiz

İleri teknoloji ile hazırlanmış kullanımı rahattır. Kullanıcıya şık bir görüntü katar ve kalitesi ile güven verir. 


Formalarımızın kumaşları; birinci sınıf mikro-interlok; esnek-fit, anti-bakteriyel, thermo-cool ve hemen kuruma özelliğine sahiptir. 
Futbol maçlarınızda size hareket özgürlüğü sunan bu formalar; günlük olarak giyilebilecek kadar şık tasarlanmıştır. 
Voleybol, Basketbol ve diğer spor branşlarında da kullanılır.

Kumaş Teknolojisi Yüksek Formalar Üretiyoruz.

Kumaş teknolojisi forma imalatında en önemli detaydır. Her takımın mutlaka bir forma yaptırma ihtiyacı vardır ve bu ihtiyaçların bir firma tarafından karşılanması gerekir. Peki forma satış mağazaları adına hangi firma ile iş birliği yaparsanız en kaliteli formalara erişim sağlarsınız? Hem kaliteli hem de ucuz forma firması bulabilir misiniz? Eğer bu sorunun cevabı olarak hayır diyorsanız mutlaka yazımızın devamını okumalısınız. Forma satış firması olarak sizlere birçok konuda destek ve avantaj sağlıyoruz. Firmamız ile yaptıracağınız formaların özellikleri son derece kaliteli olacak ve bu denli kaliteli ürünleri en ucuz fiyatlardan alacaksınız. Peki firmamızın ve formalarımızın hangi özelliklere sahip olduklarını biliyor musunuz?

İleri Kumaş Teknolojisi Dijital Forma İmalatında Kullanılıyor.

Forma Yaptırma üretimi için bize müracaat ettiğiniz takdirde en baştan şu hizmetleri alabileceksiniz: Web sitemiz aracılığı ile forma siparişi vermek isterseniz öncelikle canlı destek hattına bağlanmanızı öneririz. Bu noktada sormak istediğiniz her soruya gerekli cevaplar alabilirsiniz. Daha sonraki aşamada formanı tasarla bölümüne geçebilir veya bizimle iletişim kurabilirsiniz.  İletişim için web sitemizde yer alan telefon numaralarını tuşlayabilir ve bizi arayabilirsiniz. İletişim kurduktan sonra sizlere birçok konuda bilgi aktarılacaktır. İnterlok ya da jarse fark etmeksizin bir kumaşta tasarım esnasında dikkat edilen en temel özelliklerden biri pürüzsüz bir yüzey altında estetik tasarım oluşturabilecek yapıya sahip olmasıdır. Diğer bir parametre ise spor esnasında kullanım rahatlığı ve performans sağlamasıdır.